Partneři

Partneři Tour

Města a kraje

Podporují nás

Zapojte se

Podpořte projekt REVOLUTION TRAIN a
staňte se součástí Nového Česka

Nové Česko je nezisková organizace, ale také ideál - zdravé, vzděláné, participativní i odpovědné společnosti. Nadační fond Nové Česko chce vedle vlastních inovací podporovat stejně orientovanou aktivitu jednotlivců i firem.

Prvním realizovaným projektem Nového Česka je protidrogový vlak REVOLUTION TRAIN – multimediální mobilní a dlouhodobý projekt protidrogové prevence a propagace zdravého životního stylu. Ideově i technologicky je REVOLUTION TRAIN opravdovým projektem 21. století.


Spolupráci nabízíme spřízněným organizacím, firmám, městům i jednotlivcům. Kontaktujte nás na info@revolutiontrain.cz, nebo na telefonu +420 774 724 757, domluvíme se na oboustranně výhodné spolupráci.

Chcete-li nás podpořit jednorázově, finance můžete směřovat na účet 233970526/0300. Nezapomeňte se nám však zároveň ozvat, ať víme, koho máme odměnit. Drobným donátorům, kteří nám přispějí 500 Kč a více, vylepíme jméno zvenku na protidrogový vlak jako dík za podporu. Kdo se chce stát naším partnerem, může mít po sobě pojmenovaný třeba celý vagon. Jaké další odměny jsme pro vás připravili?


PRO ŠKOLY - Program pro školy RODINA - Rodiče s dětmi a veřejnost STAŇTE SE PARTNEREM PROJEKTU

AKTUÁLNĚ PROJEKT PROGRAMY O NÁS PARTNEŘI KONTAKTUJTE NÁS
Tour Historie Pro školy Pro média Reference       Eliášova 274/4, Praha 6
Vizualizace Pro rodinu Kariéra Napsali o nás  info@revolutiontrain.cz
      +420 774 724 757
5D Pro firmy Foto