REVOLUTION TRAIN Tour

2018

2017

2016

Mapa

REVOLUTION TRAIN V DRÁŽĎANECH A V BERLÍNĚ: SLAVNOSTNÍ PŘEDSTAVENÍ NOVÉ VERZE EVROPSKÉHO PROTIDROGOVÉHO VLAKU

Německo se stává zemí našemu projektu zaslíbenou. Ačkoliv i v Čechách máme za sebou (a před sebou) ohromný kus práce, právě u našich západních sousedů jsme dosáhli dalších úspěchů a velkého uznání.

Na celoněmeckém 23. ročníku Dne prevence v Drážďanech jsme nejprve ve spolupráci s Národní protidrogovou centrálou (NPC) a Svazem německých kriminalistů (BDK) představili novou generaci evropského Protidrogového vlaku - Verzi 2.0. Policisté z Bavorska, Saska a BDK na tomto veletrhu prevence prováděli stávajícím českým Protidrogovým vlakem své kolegy z celého Německa. Vlak zde navštívil také nejvyšší státní zástupce Pavel Zeman. Ti všichni viděli aktuální verzi projektu i plány nového modelu. Současný protidrogový vlak, jehož prohlídku absolvovalo už přes 80 000 návštěvníků, je dnes přetížený. Verze 2.0 reaguje na tento ohromný zájem o projekt REVOLUTION TRAIN. Bude mít formu kontejnerové soupravy, takže nebude vázaná pouze na železnici.

Po akci v Drážďanech následoval přesun do Berlína, kde na nádraží Wannsee proběhla tisková konference. Zde jsme oznámili spolupráci a koordinaci odborného grémia na vývoj Verze 2.0. Zúčastnili se opět zástupci NPC, BDK, ale také náměstek policejního prezidenta plk. Ing. Mgr. Jaroslav Vild. Ten uvedl, že projekt má plnou podporu vedení PČR. Zájem o projekt byl v Berlíně neuvěřitelný, odpoledne k vlaku dorazilo 6 přenosových vozů a výsledky můžete zhlédnout například zde: https://mediathek.rbb-online.de/tv/rt...

Tiskovou zprávu stahujte zde: tiskova-zprava_15-06-2018.docx

CHYSTÁ SE TOUR "SEVEROZÁPAD"

Změna termínů vyhrazena.

OZVĚNY Z TOUR: PREVENCE 2.0 PŘEDSTAVENA PRO POLSKO I SLOVENSKO, MINIVELETRHY FUNGUJÍ, WORKSHOPY CHYSTÁME V KAŽDÉM KRAJI

Vlak stále brázdí koleje na své jarní tour. Stihl už navštívit 10 měst. V nich jsme uspořádali řadu workshopů, tiskových konferencí i setkání pracovních skupin pro ČR, Slovensko a Polsko, kde dále představuje nový koncept prevence 2.0. a propojujeme místní odborníky i organizace.

V mezičasech je vlak pravidelně zcela vyprodaný. Rekord letošní tour je zatím 527 návštěvníků za den v Novém Jičíně. Děkujeme všem za návštěvu. Vlakem to ale zdaleka nekončí! Díky zápalu našeho týmu naplno fungují i miniveletrhy a další návazné aktivity.

V květnu se podíváme i na západ Čech a pokračovat budeme do Německa. Pomalu vyhlížíme města jako jsou Rakovník, Žatec, Ústí nad Labem, Most, Chomutov, Cheb a další. Přesnou trasu s daty zveřejníme v nejbližších dnech.

Do své domovské stanice PRAHA-DEJVICE se REVOLUTION TRAIN vrátí až na konci června.

TOUR ČÍSLO 8

AKTUÁLNĚ PROJEKT PROGRAMY O NÁS PARTNEŘI KONTAKTUJTE NÁS
Tour Historie Pro školy Pro média Reference       Veverkova 1229/9, Praha 7
Vizualizace Pro rodinu Kariéra Napsali o nás  info@revolutiontrain.cz
      +420 774 724 757
5D Pro firmy Foto